שדרג משמעותית את חזית הבניין על ידי התקנת וילון הזכוכית הפנורמי היפהפה של LUMON. זהו וילון זכוכית מודולרי, דינאמי וכזה שניתן להסרה בקלות, ויכול להוסיף המון למראה המבנה החדש או לשדרג – בהשקעה קטנה למדי – את חזיתו של מבנה קיים שנמצא בשיפוצים.

אצלנו ב-LUMON חשבו כבר על הכול ויצרו עבורך מערכת שקל מאוד לעצב אותה, למקם אותה ולשנות את צורתה, בהתאם לבקשת כל לקוח ולקוח, עד לרמת הדירה הבודדת. נוסף על כך, מדובר במוצר בטיחותי ועמיד, אשר מחזיק בכל האישורים הדרושים, הן מטעם האיחוד האירופי והן מטעם הרשויות הקנדיות.

בעזרת וילון הזכוכית הפנורמי תוכל לעצב את חזית המבנה המתוכנן בכל דרך שתרצה, ולשביעות רצון הלקוחות. המערכת המעוצבת והדינאמית מאפשרת לך להציע לכל אחד את המראה הייחודי והמיוחד שלו בחזית הדירה.

כל הכלים עומדים לרשותך

כדי להקל על בעלי המקצוע מהתחום, ובייחוד על אדריכלים וקבלנים, אנו מציעים לכם כלים שיאפשרו לכם לשלב את המערכת שלנו ביתר קלות בתכניות הבנייה של הפרויקט. חישובי עמידות ומשקל, שרטוטים מדויקים ועוד שלל נתונים יסופקו לכם בעת הזמנת וילון הזכוכית הפנורמי של LUMON, מה שיהפוך את העבודה עם המערכת לקלה ומהירה בצורה מפתיעה ואף יאפשר לכם, במידת הצורך, לשנות תכניות בקלות 'תוך כדי תנועה'.

פרויקטים LUMON – גלריית תמונות

 

לתיאום פגישה, בחרו את סוג המוצר שמעניין אתכם:


וילון זכוכית למרפסות
לחצו לתיאום פגישה


וילון זכוכית לפרגולות
לחצו לתיאום פגישה


למסעדות ובתי מלון
לחצו לתיאום פגישה


לאדריכלים וקבלנים
לחצו לתיאום פגישה