בלקוני ליין היא נציגתה הרשמית בארץ של חברת LUMON העולמית, המתמחה בייצור, במכירה ובהתקנה של מוצרים מעוצבים עשויים זכוכית ואלומיניום למרפסות, לחצרות ולרחבות דק בבתים פרטיים. השאיפה של החברה היא לספק לכל לקוח מוצר שיהפוך את חייו לנוחים ונעימים יותר.

lumonresellerlogo

לאורך העשורים האחרונים גובר בהתמדה הביקוש למוצרים בתחום זה, בישראל ובעולם כולו. חברת לומון, אשר נחשבת לאחת הוותיקות בשוק, ידעה להשתמש בניסיון העצום שצברה לאורך השנים כדי לייצר ולהעמיד לרשות ציבור לקוחותיה מוצרים מעוצבים, קלים לתפעול, נוחים לשימוש וכאלו העונים בצורה מדויקת על כל דרישה ודרישה שעולה מצד קהל הרוכשים.

בלקוני ליין מציעה לכם שורה ארוכה של מוצרים נפלאים המגיעים היישר ממפעלי חברת האם, ואשר שומרים על אותם עקרונות חשובים המנחים את החברה לאורך השנים: אמינות, איכות ועמידות לאורך זמן. תוכלו למצוא אצלנו וילונות פנורמיים למרפסות, לחצרות ולדקים, וכן תריסי הצללה תואמים ועוד שלל מוצרים משובחים.

האיכות שלנו ידועה בכל העולם

בלקוני ליין מביאה עד אליכם מוצרים ששמם הולך לפניהם בכל רחבי הגלובוס – מוצרי זכוכית ואלומיניום הידועים זה שנים כמוצרי הדגל של החברה. משרדי החברה הראשיים נמצאים בעיר קואובולה, פינלנד, וסניפיה פועלים במדינות רבות אחרות באירופה, באסיה ובאמריקה, כולל בישראל.

לתיאום פגישה, בחרו את סוג המוצר שמעניין אתכם:


וילון זכוכית למרפסות
לחצו לתיאום פגישה


וילון זכוכית לפרגולות
לחצו לתיאום פגישה


למסעדות ובתי מלון
לחצו לתיאום פגישה


לאדריכלים וקבלנים
לחצו לתיאום פגישה