אתם הבעלים של מסעדה ורוצים לשדרג את מראה החזית שלה?
רוצים להפוך את הלובי והחדרים ליפים ואלגנטיים?
בעלי משרד, מכון כושר או חנות שמעוניינים בכניסה בעלת מראה דינאמי ומושך יותר?

לכל אלו פתרון אחד: וילון הזכוכית הפנורמי של LUMON
שמציע מראה נפלא וניתן להסרה בקלות בכל עת – בהתאם לצרכים שלכם.

וילון זכוכית פנורמי למסעדות

להפיק את המקסימום מהמרחב שעומד לרשותכם

וילון הזכוכית הפנורמי של LUMON לא רק מגדיל את השטח שבו תוכלו להשתמש, אלא גם 'מותח' ומרחיב את ימות השנה, כך שתוכלו להציע מרחב נעים ונוח בכל מזג אוויר.

בימים קרים, גשומים ומלאי רוח תוכלו לסגור את דלתות הזכוכית נטולות המסגרת, וליצור אזור חמים ומלטף; בימי קיץ נעימים תוכלו לפתוח את הדלתות המעוצבות לרווחה, ולהציע בריזה נפלאה ומרעננת. וילון הזכוכית של LUMON מציע עיצוב נהדר, בטיחות מלאה ונוחות שימוש שאין עוד כמוה.

הפכו את הפטיו שלכם ממקום שבו אתם משתמשים רק בימים נעימים, לאזור הרווחי ביותר במסעדה שבו תוכלו לארח סועדים בכל יום בשנה.

וילון הזכוכית הפנורמי שלנו אף יכול לשמש כמחיצה דינאמית בחלל הפנימי של המסעדה וליצור חדר פרטי נעים ונוח, שאפשר לפתוח תוך שניות אחדות, בכל זמן שתרצו.

וילון פנורמי למרפסות ולמחיצות במלונות

עצבו מחדש את חזית המלון שלכם בעזרת זכוכית מעוצבת יפהפייה

השתמשו בווילון הזכוכית הפנורמי של LUMON כדי לעצב בצורה קלה וייחודית את המלון שלכם – בין אם במרפסות החדרים או בחללים הפנימיים.

תוכלו להציב את וילון הזכוכית בכל מקום, להזמין זכוכית שקופה או כזו הכוללת זיגוג מיוחד ולהסיר את המחיצה בקלות, בכל עת – ובהתאם לצרכים שלכם.

מחיצות זכוכית וקירות זכוכית למבנים ציבוריים נוספים

משרדים

הצטרפו למגמה השלטת היום בעולם עיצוב המשרדים, והפכו את המשרד שלכם למקום פתוח, משותף וכזה אשר שולטים בו צבעים בהירים ומבריקים.

וילון הזכוכית הפנורמי של LUMON מציע לכם פתרון דינאמי יפהפה המכניס למשרד כמויות אדירות של אור טבעי ו'פותח' את החלל, מבלי לוותר על הפרטיות החשובה כל כך. בעזרת מחיצות הזכוכית הנפתחות, תוכלו בשניות להפוך את החלל לגדול ומרווח, או לסגור ו\או לחלק אותו לחללי עבודה קטנים.

חדרי כושר

העניקו לחדר הכושר שלכם תחושה של מרחב בעזרת וילון הזכוכית הפנורמי של LUMON, והיעזרו בו כדי ליצור את החלל המתאים לכם.

תוכלו להציע למתאמנים מרחב גדול לטובת שיעורי יוגה או פילאטיס לדוגמה, או לחלק אותו לכמה אזורי אימון – והכול בקלות מפתיעה, הודות לווילון הזכוכית שלנו, המציע עיצוב דינאמי ומודרני.

חנויות

השתמשו בוילון הזכוכית הפנורמי של LUMON כדי ליצור מחיצה בין פנים החנות לבין כל מה שנמצא מחוצה לה, מבלי להסתיר דבר: כל אדם שיעבור ליד החנות שלכם יוכל לצפות במתרחש בה, וכך תוכלו ליצור חזית מעוצבת ומזמינה במיוחד.

LUMON למסעדות ובתי מלון – גלריית תמונות

לכל התמונות וסרטונים

לתיאום פגישה, בחרו את סוג המוצר שמעניין אתכם:


וילון זכוכית למרפסות
לחצו לתיאום פגישה


וילון זכוכית לפרגולות
לחצו לתיאום פגישה


למסעדות ובתי מלון
לחצו לתיאום פגישה


לאדריכלים וקבלנים
לחצו לתיאום פגישה